Zimní Karaoke Party 2020 – Vánoční nadílka, vzkazy a vaše sbírka

Zimní Karaoke party 2020 - Libuše v2; kresba: Wander Fox
Zimní Karaoke party 2020 - Libuše v2; kresba: Wander Fox

Ač se letos Zimní Karaoke Party uskuteční online, jeho tradici největšího setkání CZ/SK bronies komunity v čase předvánočním hodláme dostát! Koneckonců jde o sraz, nikoliv con 🙂 tedy akci zaměřenou hlavně na setkávání a fanoušky MLP samotné.

Připravujeme pro účastníky několik aktivit, ke kterým se může přidat každý, a dvě z nich – jednu tradiční a jednu novinku – chceme nyní představit. Doufáme, že se budou líbit a že se také zapojíte! Ano, i vy, kteří právě čtete tento text!

Vánoční nadílka a vzkazy

Tradiční vánoční nadílku na Zimní Karaoke Party netřeba představovat – letos nadílku dárků rozšíříme též o možnost vzkazů a přání, které můžete poslat ať už konkrétním bronies, nebo komunitě jako celku.

Dárek může být jakákoliv maličkost ze světa MLP, která obdarovaného potěší 🙂 důležité je hlavně to, že přišla právě od vás osobně!

A jak to bude celé probíhat?

Pokud chcete pro někoho vyrobit dárek, bude potřeba poštovního doručení – a protože přeposílání je nešikovné, budou oproti minulým letům dárky adresné (pro konkrétního člověka).

Pokud víte, komu chcete dárek poslat, domluvte se přímo s dotyčným či dotyčnou (prostě mu/jí napište “Ahoj, rád bych si s tebou letos vyměnil dárky. Souhlasíš?” – ano, funguje to 😉 ). Až budete hotovi, udělejte pár fotek nebo natočte video, přidejte vzkaz pro adresáta dárku (“Ahoj, vyrobil jsem tenhle dárek pro tebe – je to maličkost, ale doufám, že tě potěší!”) a zašlete nám je dle návodu níže – vaše vzkazy a dárky odvysíláme v rámci Vánoční nadílky a vzkazů v hlavním programu!

Pokud chcete dárek vyrobit a nevíte, komu jej adresovat, napište do vlákna Zimní Karaoke Party 2020 na fóru bronies.cz – všechny žádosti budeme shromažďovat v prvním příspěvku vlákna – z těch si pak můžete vybrat dalšího zájemce o Vánoční nadílku, nebo počkat, až si vás další zájemce najde.

Pokud se vám do výroby dárku nechce, ale chcete někomu z brony komunity popřát nebo něco vzkázat (opět formou videa, fotky, či obrázku s psaným vzkazem), i to je letos možnost! Vyrobte přání (fotku, či obrázek) nebo natočte video, zašlete nám je – zařadíme je společně s dárky do Vánoční nadílky!

Zaslání fotek, videa či obrázků: použijte buď formulář Vánoční nadílka 2020, (kvůli uploadu souborů je vyžadováno přihlášení Google účtem) nebo e-mail karaoke2020@czskbronies.cz (u videí preferujeme odkaz na YouTube či na soubor ke stažení) – do předmětu napište “Vánoční nadílka 2020” a nezapomeňte uvést své jméno či nick.

Možná vás napadne, že přání nahrané na video nemůže to osobní nahradit a máte pravdu – nemůže, ale na druhou stranu má své vlastní kouzlo: následující přání k narozeninám od CZ/SK bronies, které vyrobil Schimy, rozhodně ani po letech neztratilo nic z “Magic of Friednship” (osobní přání začínají ve 2:23)

Vaše MLP sbírka

Znáte to určitě sami: na blindbagy v poličce se práší, polovina plakátů kdesi schována a kromě vás o nich nikdo neví. Dejme všem těm někdy napůl zapomenutým poníkům možnost opět zazářit: Vyfoťte svoji MLP sbírku nebo její část a my ji zařadíme společně s vaším jménem do hlavního programu!

Pro zaslání fotky (či fotek – max 5) použijte buď formulář Vaše MLP sbírka (kvůli uploadu souborů je vyžadováno přihlášení Google účtem), nebo e-mail karaoke2020@czskbronies.cz – do předmětu napište “MLP sbírka 2020”, nezapomeňte uvést své jméno či nick, pod kterým má být sbírka představena, případně další zajímavosti, které byste chtěli zmínit.

Na fotky sbírky můžete klidně přidat text se svým jménem, nebo další údaje, dle vlastního uvážení. Zaslané materiály musí být samozřejmě vhodné pro všechny věkové kategorie.

Uzávěrka pro odeslání je 10. prosince 2020!