Zimní Karaoke Party 2020 – představení programu (část první)

Zimní Karaoke party 2020 - Libuše v2; kresba: Wander Fox
Zimní Karaoke party 2020 - Libuše v2; kresba: Wander Fox

Do letošní Zimní Karaoke Party zbývají necelé dva týdny, takže… co nás čeká?

Jelikož se nemůžeme potkat osobně (s brohoofy a hugy bychom si mohli předat i pár nehezkých bacilů), využijeme online prostředí a vyzkoušíme pár programových novinek. Čtěte dál!

Základní informace

Začneme dopoledne v 11:00 (datum 12. 12. 2020 stále platí) a pokud půjde vše podle plánu, budeme končit mezi 21:00 a 22:00 – přesně tak, jak bývá u Zimního Karaoke zvykem.

Základní vstupné je zdarma a pro zájemce připravujeme též Sponzorské vstupné zahrnující merch s tématikou letošní Zimní Karaoke Party, který zašleme poštou na vámi zvolenou adresu. Akce bude probíhat primárně na Czequestria Discord serveru, ale hlavní program budeme streamovat veřejně a pro jeho sledování nebude potřeba se nikam přidávat či registrovat.

Program – přidáte se i vy?

Kromě hlavní linie obsahovat i další aktivity (např. skupinové kreslení, hry… které představíme později). Nejprve novinky, které se týkají nás všech:

Vánoční nadílka – dárky pro ostatní budou i letos, jen pozměníme způsob a rozšíříme možnosti:

  • Pokud chcete vyrobit dárek pro někoho dalšího, bude potřeba poštovního doručení: a protože přeposílání je nešikovné, budou oproti minulým letům dárky adresné (pro konkrétního člověka).
  • Pokud víte, komu dárek poslat, domluvte se přímo s dotyčným či dotyčnou na zaslání. V hlavním programu vám pak dáme prostor na představení toho, co jste vyrobili (formou videa či fotek).
  • Pokud chcete dárek vyrobit a nevíte, komu jej adresovat, dáme vám možnost mezi účastníky někoho najít.
  • Pokud se vám do výroby dárku nechce, ale chcete jen někomu popřát nebo poslat vzkaz (opět formou videa, fotky, či obrázku), i to je letos možnost!

Vaše MLP sbírka – znáte to určitě sami: na blindbagy v poličce se práší, polovina plakátů kdesi schována a kromě vás o nich nikdo neví. Dejme všem těm někdy napůl zapomenutým poníkům možnost opět zazářit! Pravidla jsou jednoduchá:

  • Vyfoťte svoji MLP sbírku (nebo její část) a pošlete nám ji spolu s vaším nickem (můžete připojit i krátký popisek) – zařadíme je do přehled v hlavním programu
  • Nelamte si hlavu tím, že tuhle či tamtu figurku má jistě každý! Nejde jen o poníky samotné: na někoho koukají z knihovničky, na někoho ze stolu…

Prodejci – stejně jako další aktivity, i prodej merche se přesouvá do online prostředí. Chcete mít na letošním Karaoke svůj virtuální stánek? Budete vítáni!

Další podrobnosti a spuštění přihlášení očekávejte během příštích několika dní!