Kontakty a lidé

Samotné sdružení čítá jen pár lidí, ale bylo by mylné se domnívat, že všechnu práci děláme sami – na organizaci větších akcí se přímo či nepřímo podílí desítky dalších lidí, kterým tímto děkujeme za pomoc, protože bez nich by žádné větší setkání nebylo možné!

Výkonná rada spolku a členové spolku

Zastupování před úřady, rozhodování o termínech i financích, papírování a neustálé studium předpisů i pravidel okolo. Primárním účelem spolku je zajistit vše po formální a organizační stránce, abychom se mohli společně a za pomoci ostatních věnovat tomu, oč nám ve skutečnosti jde.

Všichni členové Rady složili přísahu na knihu Elements of Harmony, že budou zastávat svěřenou funkci dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Postavu vládkyně z MLP:FiM, jež jim má v tomto úkolu dopomáhat, si mohli sami vybrat 🙂

Aktuální složení spolku (od 9. 1. 2020)

 

Jaroslav Haken (Jamis) – předseda
Jeden ze zakládajících členů a od roku 2013 předseda spolku CZ/SK bronies z.s. Pokud se zrovna nevěnuje vedení Czequestrie, PR, nebo nezbytnému papírování, navštěvuje setkání bronies všude možně po světě (od Evropy až po USA či Japonsko), rád poznává nová místa i přátele a jeho povídání občas není k zastavení. Na brony conech jej poznáte snadno: Gala Fluttershy cosplay, díky němuž se občas objeví v televizních reportážích, lze jen těžko přehlédnout. Kromě činnosti pro spolek pracuje jako správce sítě a serverů.

Miroslav Valeš (Pajzl) – účetní
Do komunity zavítal v roce 2012 a od té doby je aktivním členem. Postupem času si vzal na hrb veškerou účetní agendu CZ/SK Bronies z.s. a zajišťování staffu na všechny oficiální akce, kde je to potřeba. S vytrvalostí a nadšením pro každou zábavu se od počátku Vánočních srazů se ujímá role PajzlKlause a rozdává každoročně dárky na vánoční nadílce. Většinu času tráví s vodní dýmkou v čajovně “Na Cestě” nebo lovením herních achievementů.

Antonín V. (Antošík) – člen rady
Antošík, “náhodná” osoba, která občas ráda pomůže ostatním s jejich vizemi a člověk, který rád vidí na světě to hezké. Občas i kreslí poníky.  Na Czequestrii má na starosti prodejce, komunikaci s komunitními hosty a pomáhá s právními záležitostmi jak při zařizování Czequestrie, tak ve spolku CZ/SK bronies z.s. Občas působí nesměle, ale když je potřeba, vždy je ochoten pomoci. V současné době finišuje studium práv na Karlově Univerzitě.

Martin Kolář (Wander Fox) – člen rady
Do komunitní tvorby přispívá digital artem a na conech ho můžete zahlédnout ve fursuitu Libuše. Snaží se držet v chodu menší/větší srazy: v roce 2016 organizoval první větší sraz v Žihli nazvaný “Friendship fest vol.1”. Letos přidal své kopýtko k organizaci Czequestrie, kde zařizoval většinu grafiky, obstarával DDR, Karaoke, Rockband, logistiku, zásobování a také domlouval návštěvu hostů. Ve svém volném čase rád jezdí na kole a s RC modely, cizí mu není ani práce v dílně. V minulosti také fotil a vytvářel amatérská videa na YouTube.

Daniel Novák (Melgarh) – člen spolku
V Bronies fandomu známý jako Melgarh či #Forbes a též jako spoluzakladatel CZ/SK bronies z.s. Jeden z moderátorů fóra bronies.cz a organizátor srazů. Na Czequestrii má na starosti mj. přípravu conguide, sestavení programu a organizaci party. V civilu ajťák, co se odstěhoval do Anglie (kde dříve vystudoval v University of Bedfordshire) a procestoval přitom Evropu. U toho pomohl rozjet firemní pobočku v Kanadě a pořádně se opil v Japonsku. Mezi jeho zájmy patří programování laserových animací a show, barvení miniatur, grafické práce, neustále party pařby, PC hry a jezdění po různých conech.

Pavel Doležal (pidi) – člen spolku
Můžete jej znát i jako “Piano Zecoru” ze závěru Galaconu 2013, kde se proslavil hraním na piáno při závěrečné ceremonii (a úvodní ceremonii v roce následujícím). Rok žil na Novém Zélandu, rád cestuje na zajímavá místa a také o tom rád přednáší.  Aktuálně pracuje jako programátor, ve volném čase se věnuje technice, hudbě a vyhledává nové výzvy. Na organizaci conů se podílí od počátku a vždy ochotně pomáhá se vším, co je potřeba – od dopravy po moderování panelů.

Tomáš Přeučil (Tom0147) – člen spolku
Poník zodpovědný za programové linie na Festivalu fantazie / Pragoffestu, hlava Czequestrijských LARPů a na starosti má také organizaci vstupu na con. Krom toho také student informačních technologií, koňák, čokoholik a fanoušek ne až tak známých sci-fi seriálů. Mimo to také intenzivně sleduje anime (ale i ostatní animovanou tvorbu), zbožňuje kočky, rád si dá dobrý cider a je pro každou alespoň trochu promyšlenou špatnost. Nedávno objevil kouzlo levného cestování a občas o tom nedokáže zmlknout.

Credits

Bonnie Zacherle – tvůrce originálního My Little Pony

Lauren Faust – tvůrce My Little Pony: Friendship is Magic

My Little Pony © Hasbro