Zimní Karaoke párty (2012)

Zimní Karaoke párty 2012 - stromek
Zimní Karaoke párty 2012

Předvánoční karaoke sraz, domlouvaný postupně od půlky srpna a původně míněný pro pár lidí, ke kterému se postupně přidalo tolik lidí, že se nakonec proměnil ve sraz desítek bronies. A i když bylo ještě před zahájením jasné, že tohle je poslední sraz, který se na daném místě uskuteční, s blížícím se datem rostlo nadšení stále výš a výš.

Všechny přestávky v plánovaném programu se nakonec naplnily, jak se přidávaly další a další části, až se zdálo, že celý večer stačit nebude. Nadto pár lidí oznámilo, že v podobnou dobu slaví narozeniny, a tak se dalo čekat, že nudit se rozhodně nebudeme…

Zimní Karaoke party 2012 - banner
Zimní Karaoke party 2012

Očekávání (a patrně též trochu obavy) organizátorů se naplnily hned na začátku, když se místo pro sraz (bar Tečka poblíž Arbesova náměstí v Praze) začalo plnit návštěvníky. Při plánovaném začátku se dalo říci, že je víc než plno. Lyrel uvítala návštěvníky, čímž akci formálně zahájila a zábava i skvělá atmosféra z toho, že můžeme symbolicky oslavit Vánoce společně, se rozjely na plné obrátky.

Čekalo nás Karaoke, kreslení, blindbagy, zpívání, všeobecný pokec, nadílka dárků, vzpomínání na společné zážitky i spřádání plánů na příště. Prostě všehochuť zábavy, která neodmyslitelně patří ke správnému srazu. Proběhl též křest brony zpěvníku od Lyrel a pro zájemce i brony kalendáře s obrázky od Eseony.

A zbytek… je historie 🙂 stačí se podívat na fórum do vlákna Zimní Karaoke MLP Párty v Praze – rozhodně nenechají nikoho na pochybách, že se akce vydařila a vánoční nadílka taktéž. Těžko říct, zda jsme byli více unavení, nebo spokojení (nejspíše obojí), ale bylo nade vší pochybnost jasné, že na příští akci se budeme muset snažit mnohem víc a vyvléknout se z toho pronajmutím hospody, už nám napříště neprojde. Navíc lednový PragoFFest se mílovými kroky blížil a ať se nám to líbilo, nebo ne, tenhle hype train se rozjížděl čím dál rychleji a nevypadalo to, že by se měl někdy v dohledné době zastavit…

Zimní Karaoke party 2012 - společná fotka
Zimní Karaoke party 2012 – společná fotka (autor: CreepyRiver)

Fotogalerie

Fotky z akce ze všech úhlů.

 

Videa

Záznamů z celé akce se dochovalo jen pár. Několik videí najdete také v galerii fotek od BlueStorma, včetně zahájení celé party.

(tato stránka byla vytvořena v lednu 2024, v rámci kompletace záznamů ze srazů a conů)