4. Velký sraz CZ/SK bronies 2013 (Praha)

4. Velký sraz CZ/SK bronies 2013 (Praha) - sraz na začátek LARPu
4. Velký sraz CZ/SK bronies 2013

Dne 19. 10. 2013 v Praze proběhl 4. Velký sraz CZ/SK bronies, který byl zároveň prvním srazem pod záštitou spolku CZ/SK Bronies z.s.

Celá akce začala velkou poznávací hrou po Praze, nazvanou Cutiemark Crusaders – Universe Travellers. Účastníci hry se vžili se do rolí Cutiemark Crusaders (mladých poníků, hledajících svá životní poslání). Hra započala v hojné účasti 26 týmů na Palackého náměstí, odkud posléze tříčlenné skupiny hráčů vyrážely dále po trase, kterou popisovaly útržky deníku princezny Twilight Sparkle. Skupiny následně procházely zajímavé lokality Prahy a plnily tematické úkoly.

4. Velký sraz CZ/SK bronies 2013 (Praha) – Libuše
Libuše 2013

Konec hry, stejně jako hlavní program, proběhl v KD Kyje, kde na účastníky kromě společné zábavy čekalo DDR (taneční hudební hra), občerstvení, shrnutí současné grafické tvorby v podání malé interaktivní výstavy, a také vyhlášení vítězů soutěže o maskota Prahy a výše zmíněné hry. Celá akce skončila za doprovodu českých a slovenských brony hudebníků.

Poprvé se také na srazu představila Libuše – maskot Prahy v podobě poníka-jednorožce.  Gratulujeme Aya Yai, jakožto vítězné autorce v soutěži o Libušinu podobu!

S celkovou účastí přes 150 bronies z Čech a Slovenska šlo do té doby o největší komunitní setkání na území obou našich republik. Přes všechny obavy se ukázalo, že komunita fanoušků My Little Pony u nás roste závratným tempem a chuť se setkávat rovněž. Byli jsme na začátku, přesto mnozí z nás tušili, že vstupujeme do nové éry. A ve světle událostí budoucích se mělo velmi brzo ukázat, že jsme se nejen nespletli, ale že na nás čekají mnohem větší události, než se mnohým mohlo na začátku zdát.

Diskuze: vlákno na bronies.cz (vlákno s fotkami)
Equestria Daily: Nightly Roundup #816

Videa

Velký sraz CZ/SK bronies 2013 - Praha - videa Seran a Fang

 

Velký sraz CZ/SK bronies 2013 - Praha - videa Melgarh a CreepyRiver

Fotky

Externí galerie: BlueStormQuint-t-W (.rar)| XsoftkotyzCreepyRiverpipa943

« z 2 »

Autoři fotek ve výběru: CreepyRiver, Jamis, BlueStorm, Quint-t-W