7. Zimní Karaoke party (2018)

Kdy:  pátek 14. prosince 2018 (pre-party, 18:00-23:00) a sobota 15. prosince 2018 (hlavní program, 11:00-22:00)
Kde:  pátek – Klub 001, Praha-Strahov (mapa); sobota – Sokolovna Řepy, Praha (mapa)
Pro koho: pro všechny

Pro další informace čtěte dále!

Letos pro vás chystáme už sedmý ročník tradiční Zimní karaoke party! Od skromných začátků v roce 2012, kdy tradici zimních karaoke založila Lyrel, se akce rozvinula prakticky v jednodenní con se vším, co k zábavě s poníky patří. Vítán je každý, ať už se chcete potkat se svými přáteli z Czequestrie (či jiných conů), nebo se naopak poprvé podívat, jak taková pony akce se vší tou tematickou zábavou vypadá.

Pokud nevíte, co si pod takovým setkáním představit, mrkněte na fotky a videa z minulého roku 🙂 Setkání je vhodné pro účastníky všech věkových kategorií.

Tak neváhejte, pište si do kalendářů a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies!

Program

Vstupné (pro sobotní část programu)

  • Standardní: 50,- Kč (~2 €) předem (100,- Kč na místě, kapacita omezena, vstup nelze garantovat! vyprodáno!) – zahrnuje vstupné, plastovou pásku na ruku a brožurku s programem
  • Sponzorské: 250,- Kč (~10 €) pouze předem (limitovaný počet, na místě neprodejné) – zahrnuje vstupné, plastovou pásku na ruku, brožurku s programem plus placku s letošním designem, 2 poukázky na raut & nealko pití a náš nehynoucí vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A ještě něco navíc, ale to je zatím tajné.

>> Přihlašování uzavřeno <<


PÁTEK (14. prosince) – Pre-party

Protože máme vše připraveno týdny dopředu (lol!), tak se v klidu můžeme sejít, pokecat a užít si páteční večer, jak se patří (minimálně organizátoři by ale měli odejít po svých)! Napadá vás lepší moment, kdy se seznámit s novými tvářemi a ještě k tomu si s nimi třeba domluvit společné zpívání?

Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro ty, kteří se na akci podílejí) – druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00-23:00
MístoClub 001, Koleje Strahov, Vaníčkova 1911/5, Praha 6 (mapa)
Jak se tam dostat: Dojeďte metrem linky B (žlutá) na zastávku Karlovo náměstí. Je jedno, na kterou stranu vylezete, stačí následovat cedule směřující k autobusové zastávce linky 176 (směr Strahov). Zastávka (u obou výlezů z metra) je pouze jednosměrná, takže se vám nemůže stát, že byste jeli na opačnou stranu. Vaší cílovou stanicí je Stadion Strahov. Do téže zastávky se můžete dostat také autobusem 191 ze zastávky metra Anděl, nebo autobusem 143 ze zastávky metra Dejvická (v tom případě vystupte již na zastávce Koleje Strahov – na místo srazu to budete mít jen pár kroků).

Po vystoupení z autobusu se vydáte rovně podél silnice, která se stáčí za stadionem doleva – tam už po pravé straně uvidíte bloky kolejí. Hned v první řadě jsou bloky 1, 2, 3, 4 a správná volba je… hned ten první! Jen ho budete muset obejít kolem dokola. Vedle vstupu po schodech do podzemí se nachází bankomaty!

A co když se ztratíte? Máme pro vás mapu cesty od autobusu do restaurace.

Pokud pojedete autem, nejbližší bezplatné parkování najdete v ulici Jezdecká, hned vedle bloku 1.

Restaurace nevaří! 
(Ale připraví vám mraženou pizzu.)

Doporučujeme se proto navečeřet jinde ve městě ještě před začátkem pre-party. Alternativně lze využít Resturant Petřín v areálu Strahovských kolejí (na bloku 8). Mějte však na paměti, že pokud se vás tam sejde šedesát, budete na jídlo čekat déle, než byste chtěli.

Pro kohoPrimárně pro účastníky Karaoke – i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají ti, kteří jsou přihlášeni a mají zaplacený lístek. Proto pokud jste si 100% jisti svojí účastí na pre-party, prosíme, dejte nám vědět v přihlášce.
Přihlášení: kapacita je max 100 lidí – abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli.

PŘIHLÁŠKA NA PREPARTY JE SOUČÁSTÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE!

 


SOBOTA (15. prosince) – Zimní Karaoke party

Čas: 11:00-22:00
Místo: Sokolovna Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 17 (mapa)

Vánoční nadílka

Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu – jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera – až dojde na rozdělování – vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek vzápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného – tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu. Raritywink Pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem.

Lokace

Stejně jako v minulých letech se akce uskuteční v Sokolovně Řepy (ano, za naši existenci již pošesté). Takže i letos máme dost prostoru a bude to stát za to! Prostory byly opět zrekonstruovány (již podruhé za naší existence!) a mají patřičně reprezentativní vzhled pro setkání i honosnějšího rázu, jako je to naše vánoční.

Kromě hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek (a ne jen jeden) pro všechny naše aktivity. Šatna je samozřejmostí a pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici stylový balkónek. Hned před vstupem se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.

Doprava po Praze aneb jak se dostat na místo conání

Místo conání je snadno dosažitelné MHD. Dorazit můžete hned třemi způsoby:

  • Autobusem 180 do stanice Sídliště Řepy – ten vyjíždí z Dejvické (metro A, zelené), jede přes Břevnov, Řepy až na Zličín (metro B, žluté).
  • Tramvajemi 9, 10 a 16 do téže stanice – nejlepším přestupním bodem bude Anděl (metro B, žluté).
  • Vlakem linky S65 do stanice Praha-Zličín (nenechte se zmást, zastávka je hned vedle té autobusové popsané výše) – Nastoupit do něj můžete na Smíchově (stanice Praha-Smíchov, severní nástupiště), nebo na druhé straně v Rudné u Prahy. Linka S65 zrušena bez náhrady v úseku Praha-hl. nádraží – Praha-Zličín do 18. 12. 2018.

Ze stanice Sídliště Řepy už jen 5 minut chůze (mapa) a jste na místě.

Doprava je vcelku přímočará, ale nebojte se ptát na detaily. Nebo použijte IDOS.

Ubytování a společná doprava

Pokud sháníte ubytování a nechce se vám platit za hostel či hotel, můžete se poptat mezi místními bronies, zda by se u nich nenašlo místo k přespání. Stejně jako u ostatních srazů se obvykle místo najde, stačí se pouze zeptat na tom správném místě – v tomto případě ve vlákně Zimní Karaoke Party na fóru bronies.cz.

Platba předem

Nákup vstupenky probíhá přes platební systém (viz odkaz výše, pokud je přihlašování spuštěno). Veškeré rezervace je nutné uhradit do 7 dnů od jejich vytvoření, nejpozději však 3 dny před zahájením akce! Po uplynutí této lhůty je nezaplacený lístek automaticky stornován.

Pokud chcete mít 100% garanci, že se na sraz dostanete, tak se zaregistrujte a uhraďte vstupné vámi zvolenou metodou! Jak jsme psali výše, kapacita není nafukovací. Navíc nám tím pomůžete uhradit vše, co je potřeba platit předem (od pronájmu po catering). Díky!

Samozřejmě můžete všechno nechat na poslední chvíli a vstupenku zakoupit na místě. Ale bude vás stát 2x tolik. Navíc hrozí, že vyčerpáme kapacitu budovy a lidé bez vstupenky se dovnitř nedostanou.

Prodejci a vendoři

I letos nabízíme několik stolů těm aktivnějším z vás, kteří chtějí prodat něco ze své poníkovské tvorby. Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii – viz Pravidla prodeje na Zimní Karaoke party. Prodejci budou vpuštěni 1 hodinu před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke 2018 – VENDOR.

Místo pro prodej vám nabízíme zdarma, ale všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaší režii – my vám pouze poskytneme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými či výtvarnými díly. Všichni prodávající samozřejmě musí mít zakoupenu vstupenku (Standard nebo Sponzor).

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit e-mailem na adresu info@czskbronies.cz !