7. Zimní Karaoke party (2018) – fotky a videa

Zimní Karaoke party 2018 - banner
7. Zimní Karaoke party

“Pít rum!”

Kdyby náhodou někdo hledal, na které akci se tahle fráze objevila poprvé, tak to bylo právě letos. Naštěstí se jednalo jen o počítačovou hru “simulátor organizátora conu”, kterou vytvořil Xsoft a nechal dobrovolníky (k pobavení publika a občasných rozpačitých organizátorských pohledů) hrát na pódiu. No, a tak místo dokončení úkolů ve hře občas zkoušeli, co postavy (hrané skutečnými organizátory Czequestrie), v různých situacích vydrží.

A letos to rozhodně nebyla jediná netradiční zábava…

O překvapení nebylo nouze, ať šlo o náhodná setkání, adresná přání k Vánocům, nebo improvizované výstupy v mezičase, kdy zrovna neběžel program. Kromě tradičních hudebních her jsme měli letos k dispozici též koutek pro milovníky starších her a také VR.

Organizátoři velkých srazů v Čechách i na Slovensku oznámili akce na příští rok a dočkali jsme se též novinek o připravovaném dokumentu o Libuši, která byla inspirací pro maskota Prahy a Czequestrie. Nechyběl ani nový fanouškovský dabing z dílny FénixPro dabing a galerie z obrázků návštěvníků.

Program byl nabitý, utíkal rychle a nezasvěcenému pozorovateli by se při takovém množství návštěvníků mohlo snadno jevit, že jde o con, nikoliv sraz 🙂

Díky všem zúčastněným a díky všem, kteří se zasloužili o uskutečnění akce!

Fotogalerie

Průvodní informace k akci najdete v příspěvku 7. Zimní Karaoke party (2018).

Od oficiálních fotografů

Od návštěvníků a hostů

Videa

Záznamy z celé akce pořídil a zpracoval Fang – všechna videa ze Zimní Karaoke party 2018 najdete (včetně anotace a odkazů ke stažení) také na jeho webu fangfactory.net.

Součástí programu bylo také promítání videa Pán prstenů zahraný poníky v českém fan dabingu (originál Lord of the Rings Re-enacted by Ponies).