Zimní Karaoke – předvánoční setkání CZ/SK bronies již počtvrté!

Zimní Karaoke party 2015 - banner
Zimní Karaoke party 2015

Konec roku se kvapem blíží, a tak opět dozrál čas na každoroční předvánoční setkání v odlehčeném komunitním duchu: žádné velké události, žádný velký stres, pěkně v klidu a pohodě s tradiční vánoční nadílkou, volným tematickým karaoke zpěvem a dalšími aktivitami, u kterých poníci rozhodně nebudou chybět!

Karaoke se uskuteční 12. prosince 2015  od 11:00 do 22:00 v Sokolovně Řepy (Praha). Pro více informací navštivte diskuzi o Zimním Karaoke 2015 nebo čtěte dále!


I tento rok vás můžeme potěšit již tradiční klasickou CZ/SK bronies akcí, založenou před 4. lety organizátorkou Lyrel! Pro nás orgy je to docela strašidelné, protože příští rok to bude výroční!  Czequestrie je pro většinu z vás úspěšně za vámi a Vánoce přeci jen mají být ve znamení klidu a odpočinku.. pro účastníky!  Pinkiecrazy

Pokud nevíte, proč to tady vůbec píšeme či o co se jedná, doporučuji navštívit vlákno z minulého roku či třeba reportáž z roku 2013! Jedná se o skoro největší setkání České a Slovenské bronies komunity ve velkém stylu a pro mnoho může být šokem, že úplně první ročník byl plánován pouze pro 5-10 lidí a přišlo jich 70, zatímco v ročnících minulých jsme měli přes 120 účastníků!

Co je v plánu? To ještě ani my nevíme, ale určitě se můžete těšit na:

  • Karaoke!
  • Pajzl-Klause!
  • Vánoční nadílku!
  • Promítání!
  • Bronies!
  • Ponies?!

Zima končí, zima končí?! Rozhodně ne! Spíše začíná, a proto se tato akce neobejde bez pořádných prostorů, stejně jako v minulých letech! Již každoročně využívané prostory jsou prostě super ve všech směrech, ať už v organizačních či dopravních!

Kdy: pátek (Pre-meet) 11.12.2015 (18:00 – 23:00); sobota (Karaoke) 12.12.2015 (11:00 – 22:00)
Kde: Pre-meet – Strahov Blok 1, klub 001; Karaoke – Sokolovna Řepy
Pro koho: pro všechny kdo si chtějí užít zábavu s poníky s MLP a jejich fanoušky!
Přihlášení: je potřeba se předem přihlásit (kapacity místa jsou omezené) – pro přihlášení prosím použijte následující formulář:

 >>> REGISTRACE UZAVŘENY<<<

Pokud se lístky v předprodeji nevyprodají, budou k dispozici i na místě, ale není dobré an to spoléhat, protože akce podobného typu bývají vyprodány předem.

Vstupné: (pro Sobotní část programu)
  • Standardní: 60,- Kč předem (100,- na místě, kapacita omezena!) – zahrnuje vstupné,  tyvek pásku na ruku a brožurku s programem
  • Sponzorské: 250,- Kč nebo více (pouze předem, limitovaný počet – na místě neprodejné) – zahrnuje vstupné, tyvek pásku na ruku, brožurku s programem plus placku s letošním designem, též poukázky na raut & nealko pití a náš vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A ještě k tomu slosování lístku o speciální ceny (viz. níže)!

Podrobné informace o placení viz. sekce Platba předem – čtěte dále!


PÁTEK (11.12.) – Pre-party

Ačkoliv v tuto dobu bude pátá série u konce, stále se můžeme sejit, pokecat a podívat se na Epizodu/Film/PMV či něco jiného z produkce z fandomu! Též je to ideální příležitost se seznámit s ostatními účastníky před zahájením programu a třeba si dohodnout společné zpívání! Prostě zážitek navíc Raritywink Klub je rezervovaný POUZE PRO NÁS! Twilightsmile

Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro Staff) – druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00 – 23:00
Místo: Praha – Strahov, Klub 001 (mapa)
Jak se tam dostat: Metro Linka B – zastávka Karlovo Náměstí, výlez označený autobusem, který pak snadno najdete. Odtud autobusem (linka 176) na zastávku Stadion Strahov. Po vystoupení z autobusu se vydáte rovně podél silnice, která se stáčí za stadionem doleva – tam už po pravé straně uvidíte bloky kolejí. Hned v první řadě jsou bloky 1, 2, 3, 4 a hned ten první je ta správná volba, ale z druhé strany než stojíte. Vedle vstupu po schodech do podzemí se nachází bankomaty! Pro znalé též klasická doprava Anděl > bus 191. Cesta od autobusu do restaurace (doporučujeme vytisknout, uložit, nebo zapamatovat)

Pro koho: Pro předem přihlášené na Karaoke – a i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají lidé z daleka (aby se včas dostali na hlavní program v neděli), pokud jste si 100% jisti svoji účastí na preparty, prosíme, dejte nám vědět skrz formulář!!!
Přihlášení: kapacita je cca 55 lidí – abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli, využijte prosím formulář k zapsání na seznam abychom věděli, že přijdete.

PŘIHLÁŠKA NA PREPARTY JE SOUČÁSTÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE!

SOBOTA (12.12.) – Zimní Karaoke

Čas: 11:00 – 22:00
Místo: Sokolovna Řepy (mapa)

Předpokládaný program (ještě bude upřesněn):
Volný zpěv v My Little Karaoke, Vánoční nadílka, DDR aka Trottmania, My Little Rock Band???, promítání dokumentu s komentářem, galerie umění od CZ/SK umělců a další!

Jeden z bodů si žádá speciální pozornost, a tím jest:

Vánoční nadílka

Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším Vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním Karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu – jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera – až dojde na rozdělování – vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek v zápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného – tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu Raritywink pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem Pinkiesmile

Těšíme se na všechny, kteří se zúčastní! Flutterryay Přijdete?

…a stejně jako minule připomínáme, že pořádáme sraz nikoliv con Rainbowlaugh

Program

11:30 0,5h  Uvítání
12:00 Volný karaoke zpěv pro předem přihlášené
15:00 Promítání Road to Czequestria
16:15 Pajzklaus a dárková nadílka
18:15 Promítání od Phoenix Pro Dabing
19:00 Promítání Schmetterling 2
21:30 Ukončení a společný zpěv

Lokace

I tento rok bude lokace stát za to a pravděpodobně ji již skoro všichni znají!

Zavítáme opět do KC Průhon – Sokolovna Řepy! Znova (ano, za naši existenci již podruhé) nově zrekonstruované prostory mají patřičně reprezentativní vzhled pro setkání i honosnějšího rázu, jakož je naše Zimní setkání s Vánoční tématikou Twilightsmile

Krom hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek (a možná i další) pro všechny naše aktivity. Šatna v prostorách KC je samozřejmostí. Pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici též stylový balkónek Raritywink Venku se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.

Sokolovnu najdete na mapě zde: Google Maps

Místní doprava

Dopravíte se tam pomocí MHD a to linky:
Autobus 180  Tramvaj 9, 10  a vybrané Noční linky.

Odkaz na odjezdové jízdní řády – můžete si vytisknout (by Fang)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1…sp=sharing

Cílovou zastávkou jest Sídliště Řepy. Cestu k sokolovně si také můžete vyzkoušet nanečisto pomocí Street View Twilightsmile Doprava by neměla být problémem ani pro mimopražské návštěvníky: zjednodušeně řečeno dojedete žlutým metrem na stanici Anděl a odtud již zmíněnými tramvajemi.

Ubytování a společná doprava

Ubytovaní u televize Honzdir:
https://bronies.cz/Vlakno-Zimni-Karaoke-…#pid520580

Doprava z Bratislavy s LegedenTour™ & CreepyCar:
https://bronies.cz/Vlakno-Zimni-Karaoke-…#pid520504

Doprava z Brna – VlakCon:
https://bronies.cz/Vlakno-Scuky-v-Krne?p…#pid520535


Exkluzivní promítání


… již nebude, protože roky připravovaný Dokument o bronies byl představen na Czequestrii, ale tentokrát si jej můžete užít v domácím prostředí s českým komentářem Raritywink Tudíž se můžete těšit na Road to Czequestria naživo se samotným autorem – Honzdirem! (anglické titulky budou k dispozici). Je možné, že se dočkáme i jiných promítání, tudíž opravdu bude o co stát!

A nebo také jo? Necháme se překvapit! Předem nic slibovat nebudeme, ale lidé od Phoenix Pro Dabing možná nějaký ten vánoční dárek mají Raritywink

A co když budete fakt hodní a odpovíte na pár záludných otázek?! V tom případě se možná podíváte i na druhý díl velmi utajovaného díla Der Schmetterling! Ani v tomto případě nebudete ochuzeni o přítomnost autora, který určitě rád odpoví na vaše otázky a třeba přidá i nějakou tu veselou příhodu z natáčení Twilightsmile

Platba předem

Pokud chcete mít 100% garanci, že se na sraz dostanete tak prosíme zaplaťte vstupné předem! Nejen že to pomůže vám, ale i nám – pronájem místa, projektory, catering, vybavení a další doprovodný materiál musí být zaplacen předem. Děkujeme, že toto berete na vědomí! Nezaplacené rezervace zůstanou platné, ale pokud se kapacita vyčerpá platícími, tak už není možnost dovnitř vpustit další účastníky. Kapacita není nafukovací!

Veškeré platební informace naleznete ve vašem rezervačním emailu.

V případě platby přes složenku si uschovejte její ústřižek – pošta má problémy předat zprávu příjemci a zanechává po sobě často jen nerozluštitelné klikyháky. V případě platby složenkou nás prosím kontaktujte PŘEDEM prostřednictvím e-mailu info@czskbronies.cz !

Prodejci – Vendoři

I tento rok nabídneme možnost různým prodejcům zúčastnit se a nabídnout svoje produkty! Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii (viz. zde v češtině a angličtině: CZQ prodej). Prodejci budou vpuštěni 1h před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke 2015 – VENDOR.

Poplatek za prodej není a všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaši režii – my pouze nabízíme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými, či výtvarnými díly. Vstupenku na samotnou akci je ale nutné si zajistit.