Zimní Karaoke party online – prodej

Libuše - info

I v online prostředí pro vás máme připravený prostor určený pro prodej a představení vašich uměleckých děl!

Vítání jsou všichni prodejci jakéhokoliv zboží souvisejícího s poníky. Možnost prodávat na Zimní Karaoke party je otevřena všem účastníkům srazu, pokud splní níže uvedená pravidla prodeje.

Pravidla prodeje
Informace pro prodejce
Jak se stát prodejcem na Zimní Karoke party

Pravidla prodeje

 • Všichni prodejci musí dodržovat pravidla účasti spolu s těmito pravidly pro prodejce. Všechna pravidla musí být striktně dodržována a respektována bez výjimek!
 • Abyste mohli prodávat, musíte se registrovat a být schváleni. Návod na registraci naleznete níže.
 • Nabízíme místa k prodeji pouze po celou dobu konání akce.
 • Veškeré prodávané či vystavované zboží musí být vhodné i pro účastníky všech věkových kategorií! Je přísně zakázáno vystavovat či prodávat jakékoliv dílo s “dospělým” obsahem (tj. násilí, pornografie…). Nedodržení těchto varování může vést k vyloučení z možnosti prodávat, zrušení statusu Vendora (prodejce) bez náhrady a v nejhorším případě i úplné vyloučení z akce jako takové. V případě pochybností o tom, zda něco lze či nelze prodávat, zeptejte se prosím před začátkem akce nebo na jejím začátku.
 • Pirátské verze oficiálního zboží (od Hasbra etc.) nejsou povoleny – včetně vypálených DVD a CD.
 • V případě používání designů a uměleckých děl vytvořených třetí osobou jste odpovědní za získání nutného oprávnění od autorů. V případě potřeby byste měli být schopni na požádání od organizátorů akce prokázat příslušné oprávnění. V případě neprokázání Vám může být zakázáno prodávat věci, o kterých mají pořadatelé pochyby.
 • Případná evidence tržeb a daňová povinnost je zcela ve Vašich rukách. Organizátoři nenesou žádnou odpovědnost za Vaše finanční záležitosti.
 • Organizátoři pouze poskytují prostor ke komunikaci s účastníky, vše ohledně doručení a zaplacení objednávky je odpovědností prodejce.

Prosíme, dodržujte tato pravidla včetně zákonů platných v České republice. V případě nedodržení Vám může být zakázán přístup na akci.

Informace pro prodejce

Zimní Karaoke party bude letos v online prostředí. Každý prodejce bude mít k dispozici vlastní kanál, do kterého bude moct přispívat pouze on. Pro ostatní účastníky bude tento kanál pouze pro čtení.

 • Poskytnutí kanálu k prodeji je zdarma a bude k dispozici po celý den konání akce (sobota).
 • Obsah tohoto kanálu je na prodejci. Měl by sloužit k inzerci prodávaného zboží, ale mohou tam být i praktické informace, jako například nabízené způsoby doručení.
 • Zájemci o zboží napíšou zprávu přímo prodejci. Prodejce se pak s účastníkem domluví na ostatních věcech, jako je například způsob doručení či platby.

Jak se stát prodejcem na Zimní Karaoke party

K získání statusu prodejce se musíte registrovat na tomto formuláři a být vybrán jako prodejce (potvrzení pošleme v odpovědi na registrační e-mail).

Pokud máte jakékoliv otázky či problémy týkající se prodeje, napište nám prosím na e-mail na info@czskbronies.cz.