Zimní Karaoke party 2017 – slavíme již po šesté

Zimní Karaoke party 2017 banner
Zimní Karaoke party 2017

Číslo 6 žije! Nemluvíme ovšem o robotovi, ale o tom, že letos se koná již 6. Zimní Karaoke party v Praze! Od skromných začátků v roce 2012, se akce rozvinula v něco, čemu by se dalo říkat jednodenní con se vším, co k zábavě s My Little Pony patří.

Akce je vhodná pro každého: ať už se chcete potkat se svými bronies přáteli z Czequestrie či jiných conů, nebo naopak se poprvé podívat, jak taková akce  fanoušků MLP se vší tematickou zábavou vlastně vypadá.

Proto si v kalendáři udělejte poznámku a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies!

Kdy: pátek (pre-meet) 15. 12. 2017 (18:00 – 23:00); sobota (hlavní den) 16. 12. 2017 (11:00 – 22:00)
Kde: Pre-meet – Strahov, Klub 001 (mapa); Karaoke – Sokolovna Řepy (mapa)
Pro koho: Pro všechny!

Jak se přihlásit a na co všechno se účastníci mohou těšit, naleznete níže v tomto příspěvku.

Další informace budeme průběžně oznamovat zde na webu – a také v diskuzi na bronies.cz, kde se můžete zeptat na cokoliv, co vás ohledně setkání zajímá. Pro dotazy můžete využít též náš e-mail info@czskbrones.cz.

Pokud nevíte, jak taková akce vlastně vypadá, doporučujeme navštívit diskuzi z minulého roku, či třeba ročník 2014 a nebo ročník 2013! Jedná se o skoro největší setkání České a Slovenské komunity fanoušků My Little Pony ve velkém, vánočním stylu. Úplně první ročník počítal s 5-10 účastníky, kterých nakonec přišlo 70, a následující ročníky se počet přehoupl přes 140 účastníků!

Přihlášení

Je potřeba se předem přihlásit (kapacity místa jsou omezené) – pro přihlášení použijte následující formulář:

>> Přihlášení zde! <<

Po odeslání formuláře se zobrazí platební údaje. Typ vstupného se odvíjí od částky, kterou za vstupné pošlete. Po obdržení platby bude na e-mail uvedený v registraci odesláno potvrzení, které zároveň slouží jako vstupenka na sobotní část programu.

Vstupné

  • Standardní: 50,- Kč (~2 €) předem (100,- na místě, kapacita omezena, není garantováno!) – zahrnuje vstupné,  “papírovou” tyvek pásku na ruku a brožurku s programem
  • Sponzorské: 250,- Kč (~10 €)  VYPRODÁNO-> (pouze předem, limitovaný počet – na místě neprodejné) – zahrnuje vstupné,  “papírovou” tyvek pásku na ruku, brožurku s programem plus placku s letošním designem, 2 poukázky na raut & nealko pití a náš vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A ještě něco navíc, ale to je zatím tajné 🙂

PÁTEK (15.12.) – Pre-party

Protože máme vše připraveno týdny dopředu (haha!), tak se v klidu můžeme sejít, pokecat a užít si páteční večer jak se má (minimálně organizátoři by ale měli odejít po svých)! Též je to ideální příležitost se seznámit s ostatními účastníky před zahájením programu a třeba si dohodnout společné zpívání! Prostě zážitek navíc 🙂

Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro Staff) – druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00 – 23:00
Místo: Praha – Strahov, Klub 001 (mapa)
Jak se tam dostat: Metro Linka B – zastávka Karlovo Náměstí, výlez označený autobusem, který pak snadno najdete. Odtud autobusem (linka 176) na zastávku Stadion Strahov. Po vystoupení z autobusu se vydáte rovně podél silnice, která se stáčí za stadionem doleva – tam už po pravé straně uvidíte bloky kolejí. Hned v první řadě jsou bloky 1, 2, 3, 4 a hned ten první je ta správná volba, ale z druhé strany než stojíte. Vedle vstupu po schodech do podzemí se nachází bankomaty! Pro znalé též klasická doprava Anděl -> bus 191. Cesta od autobusu do restaurace (doporučujeme vytisknout, uložit, nebo zapamatovat)

Restaurace nevaří! 
(pouze mražená pizza)

Doporučujeme proto využít k večeři restaurace ve městě ještě před začátkem pre-party. Alternativně lze využít Resturant Petřín v areálu Strahovských kolejí (na bloku 8). Mějte však na paměti, že pokud se vás tam sejde šedesát, budete na jídlo čekat déle, než byste chtěli.

Pro koho: Pro předem přihlášené na Karaoke – a i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají přihlášení! Proto pokud jste si 100% jisti svoji účastí na preparty, prosíme, dejte nám vědět v přihlášce.
Přihlášení: kapacita je max 100 lidí – abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli.

PŘIHLÁŠKA NA PREPARTY JE SOUČÁSTÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE NA ZIMNÍ KARAOKE PARTY 2017!

SOBOTA (16.12.) – Zimní Karaoke

Čas: 11:00 – 22:00
Místo: Sokolovna Řepy (mapa)

Předpokládaný program (ještě bude upřesněn):
Volný zpěv v My Little Karaoke, Vánoční nadílka, DDR aka Trottmania, My Little Rock Band, kreslení (potřeby budou na místě k dispozici), promítání tematických videí, galerie umění od CZ/SK umělců a další!

Vánoční nadílka

Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším Vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním Karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení 🙂

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu – jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera – až dojde na rozdělování – vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek vzápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného – tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu. Pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem 🙂

Lokace

I tento rok bude lokace stát za to a pravděpodobně ji již skoro všichni znají! Zavítáme opět do KC Průhon – Sokolovna Řepy! Znova (ano, za naši existenci již popáté) nově zrekonstruované prostory mají patřičně reprezentativní vzhled pro setkání i honosnějšího rázu, jako je naše zimní setkání s Vánoční tématikou Twilightsmile

Krom hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek (a možná i další) pro všechny naše aktivity. Šatna v prostorách KC je samozřejmostí. Pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici též stylový balkónek Raritywink Venku se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.

Sokolovnu najdete na mapě zde: Google Maps

Místní doprava

Na místo se snadno dopravíte pomocí MHD:
Autobus 180
Tramvaj 9, 10, 16 a vybrané noční linky.

Cílovou zastávkou jest Sídliště Řepy. Cestu k sokolovně si také můžete vyzkoušet nanečisto pomocí Street View. Doprava by neměla být problémem ani pro mimopražské návštěvníky: zjednodušeně řečeno dojedete žlutým metrem na stanici Anděl a odtud již zmíněnými tramvajemi.

Ubytování a společná doprava

Pokud organizujete společnou cestu / společné ubytování, či o něj máte zájem, napište prosím do diskuzního vlákna na bronies.cz

Platba předem

Pokud chcete mít 100% garanci, že se na sraz dostanete tak prosíme, zaplaťte vstupné předem! Nejen že to pomůže vám, ale i nám – pronájem místa, projektory, catering, vybavení a další doprovodný materiál musí být zaplacen předem. Děkujeme, že toto berete na vědomí! Nezaplacené rezervace zůstanou platné, ale pokud se kapacita vyčerpá platícími, tak už není možnost dovnitř vpustit další účastníky. Kapacita není nafukovací!

Prodejci – Vendoři

I tento rok nabídneme možnost různým prodejcům zúčastnit se a nabídnout svá díla návštěvníkům! Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii (viz zde v češtině a angličtině: CZQ prodej). Prodejci budou vpuštěni jednu hodinu před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke 2017 – VENDOR.

Poplatek za prodej není a všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaši režii – my pouze nabízíme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými, či výtvarnými díly. Vstupenku na samotnou akci je ale nutné si zajistit.