Slavíme 10 let “My Little Pony: Friendship is Magic”!

CZ/SK bronies logo

Deset let, devět sezón seriálu, celovečerní film, úspěšný spin-off, bezpočet fanoušky vytvořených animací, kreseb, hudby, předmětů, srazů, conů… k neuvěření! A pro dlouholeté fanoušky jako by to bylo včera, když na poníky narazili poprvé.

U příležitosti desátých narozenin nemá příliš smysl připomínat konkrétní události či milníky – každý z nás je prožíval trochu jinak, podobně jako náš společně oblíbený seriál a věci s ním spojené. Tak jako postavy v seriálu si každý z nás nese svůj vlastní příběh: první setkání s MLP:FiM, první epizoda, první nalezená fan tvorba, první sraz… takže ať už byla či je vaše životní pouť s poníky po boku jakákoliv, zůstává v té či oné podobě naší nedílnou součástí. Příběh krátký či dlouhý, ukončený nebo stále pokračující, ale především alespoň zčásti společný, nás všech.

“A Magie přátelství, která nás provázela,” ptáte se, “kde ta se ukrývá?” Hledejte tam, kde se naše příběhy setkaly a stále setkávají! Tam magie přátelství září i po všech těch dlouhých letech. Nevěříte? Ohlédněte se a dobře se podívejte… Ať už blízko vás či v dálce, stále tam je!

Vše nejlepší k desátému výročí všem fanouškům My Little Pony!

Libuše - 10 let MLP:FiM - by Dyonys
Libuše přeje všechno nejlepší k 10. výročí MLP:FiM!; kresba: Dyonys
Libuše - 10 let MLP:FiM - by WanderFox
Libuše přeje všechno nejlepší k 10. výročí MLP:FiM!; kresba: WanderFox