Přihlášení prodejců a programu na Zimní Karaoke party 2023 spuštěno

Libuše 2022 - Standard

Od samého začátku provází naše předvánoční setkání nepsaná věta “Je to sraz, nikoliv con”, což mimo jiné znamená, že setkání s ostatními je hlavní náplní celé akce. Hlavní, ale nikoliv jedinou: kromě Vánoční nadílky, volného kreslení a hudebních her je v programu místo pro příspěvky od fanoušků, ať už v podobě prezentací, soutěží či kvízů (ceny pro výherce dodáme) nebo tematických workshopů.

Zkrátka je tu místo a vybavení k dispozici pro každého, kdo chce pro ostatní připravit zábavu či představit ostatním něco ze světa MLP nebo jeho fanoušků. A nemusí to být nic světoborného – jde především o společnou zábavu 🙂 Zapojte se do programu akce s námi!

>> Přihlášení programu na Zimní Karaoke party

Nedílnou součástí každé větší akce je prodej uměleckých děl a dalších věcí s My Little Pony spojených nebo inspirovaných – oficiálního merche se drtivá většina fanoušků rychle nasytí, a zde přichází ke slovu umělci, výrobci a prodejci se svojí širokou nabídkou od originálních plakátů a placek až po broušené sklo a trička s poníkovskou tematikou. Chcete mít svůj stánek prodejce či vystavovatele?

>> Přihlášení prodejce na Zimní Karaoke party

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám na našem Discord serveru, nebo e-mailem. Těšíme se na vaše přihlášky!