PragoFFest 2017

CZ/SK bronies logo

Pátý PragoFFest je za dveřmi! Jakkoli se to může zdát neskutečné, po pátém Conaoke tu máme i pátou linii na Pragoffestu. Což znamená, že včetně FF je už devátá a zároveň sedmá pod mým zběsilým vedením. A sedm je prvočíslo, takže to chce pořádně oslavit! Navíc sedm (prvočíslo) mínus dva krát dva (prvočísla) dává tři (což je taky prvočíslo). To znamená jediné: Celestia, Luna, Cadance i Twi jsou ilumináti! A to chce taky oslavit!

Každopádně, PragoFFest 2017 se bude konat 2. – 5. února v Modré škole v pražských Hájích (věta “Běž do háje!” tedy vlastně znamená “Koukej mazat na Pragoffest!”). Co můžete čekat? Krom klasické poníkovské linie i spoustu další zábavy – RPG hry, deskovky, turnaje, soutěže, workshopy, přednášky na spousty zajímavých témat (fantasy, SCI-FI, anime, manga, role-play, hry, zajímavé weby, knihy a seriály). Program bude rozhodně stát za to!

– Tom0147


Kdy a kde?
Datum: 2. 2. až 5. 2. 2017 (tři a půl dne)
Místo konání: Modrá škola – Praha, Háje
Časový harmonogram všech linií: zde (předběžné!)
Pony linie: 3. 2. až 5. 2. (dva a půl dne)
Program pony linie: Amber
Přednášková místnost: č. 21 (v druhém patře)
Web: http://www.pragoffest.cz/

Za kolik?

  • Speciální vstupné zde
  • Nezapomeňte, že při zakoupení vstupného na celý con dostáváte slevu. A cena ubytování neroste lineárně. Dvě noci stojí stejně, jako tři.

Doprava

Stačí dojet metrem “C” na konečnou zastávku “Háje” a odtud je to jen kousek do Modré školy. Pro plány spojení doporučujeme využít webové stránky idos.cz. Nezapomeňte zvolit jízdní řád “Pražská integrovaná doprava“.

Další informace (a odpovědi na případné dotazy) naleznete ve vlákně PragoFFest 2017 na fóru bronies.cz