Czequestria 2014

Czequestrii jsme si všichni pořádně užili! Takového množství zážitků se nedostává každý den, tak určitě není na škodu, sdílet je se všemi z vás! Včetně těch, kteří nakonec nedorazili.

Protože jedno krátké video vydá za desítky slov, Honzdir a jeho natáčecí tým připravili sestřih všeho podstatného, co se za tři dny prvního MLP conu v Čechách a na Slovensku událo. Pokud si nejste jistí, jak Czequestria vlastně vypadala, zde máte reportáž z první ruky.

Myšlenka uspořádat vlastní con se zaměřením na MLP, po vzoru podobných zahraničních akcí jako je Galacon (Německo) nebo BUCK (Velká Británie) zrála déle než rok. Nakonec se vše podařilo a první MLP con v Čechách, kde se setkali bronies nejen z Čech a Slovenska, ale i z dalších Evropských zemí, skončil úspěchem.

Pro překonání jazykové bariéry pro zahraniční návštěvníky, ale i pro VIP hosty, kteří Czequestrii navštívili, byla určena oficiálním jazykem conu angličtina – ale ani ti, kteří angličtinou nevládli, rozhodně nepřišli zkrátka. Jak se bavili fanoušci všech věkových kategorií, se můžete přesvědčit v následujícím unikátní reportáži z conu a obrázkové galerii.

Velké díky všem zúčastněným! Se všemi se těšíme na opět viděnou na Czequestrii 2015

Diskuze: vlákno na bronies.cz
Fotky a videa: vlákno s fotkami na bronies.cz

(První část videa je věnována pátečnímu LARPu, samotný con začíná v 6:20)

 

První My Little Pony con v Čechách – obrazem