9. Zimní Karaoke party (2020) – fotky a videa

Zimní Karaoke party 2020 - Libuše v2
Zimní Karaoke party 2020; kresba: Wander Fox

Mezi organizátory se Zimní Karaoke party přezdívá “Conaoke” – patrně proto, že náročností připomíná malý con, a hlavně je to jednodušší, než pokaždé odříkávat celý název. Letošní události vynesly tradičními předvánočnímu setkání novou přezdívku: “Coronaoke”.

Navzdory lockdownu jsme byli odhodláni uspořádat online verzi (potenciální návštěvníci se v anketě vyslovili pro), a tak každoroční srazová tradice zůstala nepřerušena.

Program online samozřejmě nemůže nahradit osobní setkání, ale i tak jsme se pustili do Vánoční nadílky, vzkazů, představení vlastní MLP sbírky, closet cosplay, vědomostního a hudebního kvízu, své místo si našli i prodejci. Nejzábavnější části (alespoň pro organizátory) se stalo čtení špatných CZ/SK fanfikcí z prostředí MLP 🙂

S online akcemi jsme měli už nějaké zkušenosti, takže se brostel (sídlo spolku, sklad materiálu a náhodou také bydliště čtyř bronies) proměnilo na jeden den v improvizované studio, odkud jsme streamovali hlavní program. Záznamy ze všech částí programu naleznete níže.

Díky všem, kteří přispěli k uskutečnění letošního Karaoke i v těchto těžkých a nejistých dobách! Snad se příště opět sejdeme znovu jako obvykle.

Fotky z improvizovaného studia a příprav

Videa

Záznamy z celé akce pořídil a zpracoval Fang – všechna videa ze Zimní Karaoke party 2020 najdete (včetně anotace a odkazů ke stažení) také na jeho webu fangfactory.net.