3. Zimní Karaoke Party (2014) – fotky a videa

Zimní Karaoke party 2014 - banner
Zimní Karaoke party 2014; autor: Melgarh

Po vší té srazové a conové smršti za celý rok, završené Czequestrií, konečně přichází doba klidu odpočinku… anebo taky ne 🙂 poučeni z minulého roku, se vracíme do Sokolovny Řepy, abychom se opět sešli v čase předvánočním.

V pátek se konala pre-party s promítáním a v sobotu (tentokrát opravdu v sobotu) samotná Zimní Karaoke party. Je neuvěřitelné, jak se akce plánovaná původně pro pár lidí rozrostla, a nejen počtem účastníků, ale též faktorem “s jídlem roste chuť”: jen se sejít už se zdálo málo, a tak přibylo nejen výzdoby, návštěvníků, ale také programu v hlavním sále i mimo něj. Exkluzivní promítání finálního reportu z Czequestrie 2014 je jen jedním z mnoha příkladů.

Předvánoční sraz opět předčil naše očekávání ve všech směrech! Uvidíme se zase za rok? No jasně!

Fotogalerie

Fotky z akce ze všech úhlů. Průvodní informace k akci najdete v příspěvku Zimní Karaoke party 2014 – již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies! na fóru bronies.cz.

Videa

Program v hlavním sále

Záznamy pořídil na místě Tom0147, ale zůstaly dlouho nezpracovány.

V roce 2019 se jich chopil Fang, upravil je a publikoval. Najdete je (včetně anotace a odkazů ke stažení) také na jeho webu fangfactory.net (původní záznam livestreamu v nesestříhané podobě najdete na YouTube).

Pozvánka, sestřih a videa ze srazu

Různá videa od návštěvníků: od pozvánky až po ohlédnutí za celým srazem.


(tato stránka byla vytvořena v lednu 2024, v rámci kompletace záznamů ze srazů a conů)