11. Zimní Karaoke party (2022)

Zimní Karaoke party 2022 - banner; autor: Wander Fox
Zimní Karaoke party 2022; autor: Wander Fox

Datum a čas:  17. prosince 2022 (10:00-19:00)
Místo: KC Novodvorská, Praha (mapa)
Diskuze k setkání: Discord server, fórum bronies.cz

Svět se zdá, že se nám mění před očima rychleji než kdykoliv předtím, a tak i náš tradiční předvánoční sraz provází jedna změna za druhou. Po online ročníku a akci omezené na 100 účastníků přichází změna místa konání: ze Sokolovny Řepy se stěhujeme do KC Novodvorská, kde máme více prostoru na všechny naše aktivity. Další změnou je i délka akce: tentokráte nebudeme zůstávat pozdě do noci.

Uděláme vše, co je v našich silách, abychom se mohli v čase předvánočním opět setkat naživo a užít si společný čas se vším, co k zábavě s poníky patří. Vítán je každý, ať už se chcete potkat se svými přáteli z Czequestrie (či jiných conů), nebo se naopak poprvé podívat, jak taková pony akce se vší tou tematickou zábavou vypadá. Zimní Karaoke party jede dál.

Pokud nevíte, co si pod setkáním fanoušků My Little Pony představit, mrkněte na fotky a videa z minulých let. Setkání je určeno pro účastníky všech věkových kategorií.

Tak neváhejte, pište si do kalendářů a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies! (Více informací dále v textu.)

Program

Kromě setkání s mnoha dalšími fanoušky poníků se můžete se těšit na:

 • Hudební hry My Little Karaoke (zpíváme s poníky), My Little Rockband (hrajeme v kapele s poníky) s písničkami z MLP seriálů, filmů, i od fanoušků a DDR Trotmania, které poběží celou dobu konání akce
 • Vánoční nadílka pro účastníky (viz níže)
 • Kreslení a tvoření z papíru po celou dobu konání akce
 • Promítání nejrůznějších pony videí
 • Společné zpívání a společné focení
 • Vánoční atmosféra, prodejci, tematická výzdoba…
 • … a mnoho dalšího!

Vstupné

 • Standard: 250 Kč (~10 €) předem (350 Kč / 14 € na místě, kapacita omezena, vstup nelze garantovat!) Děti do 12 let mají vstup zdarma.
 • Sponzor: 430 Kč (~18 €) pouze předem (na místě neprodejné)
 • Super-sponzor: 900 Kč (~37 €) pouze předem (na místě neprodejné), limitovaný počet!

Nákup vstupenky probíhá přes platební systém (viz odkazy níže, pokud je přihlašování spuštěno). Veškeré rezervace je nutné uhradit do 7 dnů od jejich vytvoření, nejpozději však 2 dny před zahájením akce! Po uplynutí této lhůty je nezaplacený lístek automaticky stornován.

Pokud chcete mít jistotu, že se na sraz dostanete, přihlaste se a uhraďte vstupné předem! Jak jsme psali výše, kapacita není nafukovací (Zimní Karaoke party bývá obvykle předem vyprodána). Navíc nám tím pomůžete uhradit vše, co je potřeba platit předem (od pronájmu po odměny ke vstupenkám). Díky!

Podrobné informace o vstupenkách a další pravidla naleznete stránce Pravidla účasti na Zimní Karaoke party.

Libuše 2022 - Standard
Standard
(základní vstupné)
250 Kč (~10 €)
 • Vstup na sobotní program
 • Brožura s programem
 • Jmenovka
 • Na místě 350 Kč/14€ (kapacita omezena, vstup nelze garantovat)
Libuše 2022 - Sponzor
Sponzor
430 Kč
 • Vstup na sobotní program
 • Brožura s programem
 • Jmenovka
 • Placka Zimní Karaoke 2022
 • Bavlněná taška s vánočním MLP motivem
Libuše 2022 - Super-sponzor
Super-sponzor
900 Kč
vyprodáno

 • Vstup na sobotní program
 • Brožura s programem
 • Jmenovka
 • Placka Zimní Karaoke 2022
 • Bavlněná taška s vánočním MLP motivem
 • Jméno v brožuře s programem
 • Pamětní mince Zimní Karaoke Party
 • Náš nehynoucí vděk za pomoc uskutečnit tento sraz!

PÁTEK (16. prosince) – Pre-party

Oficiální pre-party se letos nekoná – po špatných zkušenostech z minulých ročníků Zimní Karaoke party a poslední Czequestrie jsme se rozhodli pre-party neorganizovat. Důvodem je předvším velikost skupiny a přístup restaurací k podobným setkáním.

Pokud se chcete domluvit na pre-party s ostatními, dopoučujeme domluvit se na našem Discord serveru – mnoho účastníků dorazí již den předem a setkání v menších skupinkách obvykle nebývá problém.

SOBOTA (17. prosince) – Zimní Karaoke party

Čas: 10:00-19:00
Místo: KC Novodvorská, Praha (mapa)
Jak se tam dostat: autobusy 106 a 196 ze stanice metra Kačerov (červená linka C, po výstupu doprava a za roh) nebo autobusy 196 a 197 ze stanice metra „Smíchovské nádraží“ (žlutá linka B) do zastávky Sídliště Novodvorská. Doprava je vcelku přímočará, ale nebojte se zeptat na detaily, nebo použijte IDOS.

Akce se letos uskuteční v nové lokaci – KC Novodvorská. Hlavním důvodem přesunu je postupné omezování prostorů v původní lokaci. Takže letos máme dost prostoru a bude to stát za to! Letošní novinkou je i kratší čas celé akce: budme končit již v 19:00, abyste se dostali včas domů (a také aby nebylo nutné přiliš navyšovat vstupné).

Kromě hlavního sálu budeme mít k dispozici i samostatné místnosti na Karaoke a další hudební hry. Šatna je samozřejmostí, jako vždy. V okolí senachází dostatek parkovacích míst pro případné brony řidiče (nejsou zde modré zóny).

Vánoční nadílka

Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu – jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera – až dojde na rozdělování – vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek vzápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného – tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu. Raritywink Pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem.

Ubytování a společná doprava

Pokud sháníte ubytování a nechce se vám platit za hostel či hotel, můžete se poptat mezi místními bronies, zda by se u nich nenašlo místo k přespání. Stejně jako u ostatních srazů se obvykle místo najde, stačí se pouze zeptat na tom správném místě – v tomto případě ve vlákně Zimní Karaoke Party na fóru bronies.cz nebo na našem Discord serveru.

Totéž platí pro společnou dopravu: pokud cestujete po (více či méně) známých trasách a nechce se vám cestovat o samotě, zkuste se zeptat na stejných místech a s velkou pravděpodobností najdete někoho, kdo pojede ve stejný čas po stejné, či podobné trase.

Prodejci a vendoři

I letos nabízíme několik stolů těm aktivnějším z vás, kteří chtějí prodat něco ze své poníkovské tvorby. Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii – viz Pravidla prodeje na Zimní Karaoke party. Prodejci budou vpuštěni 1 hodinu před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

>> Přihlášení prodejce <<

Všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaší režii – my vám pouze poskytneme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými či výtvarnými díly. Všichni prodávající samozřejmě musí mít zakoupenu vstupenku umožňující vstup na akci.

Dobrovolníci (staff)

Chcete se připojit k týmu pomocníků na srazech či conech a přispět ke společnému úsilí, které z každého setkání udělá jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné? Nezáleží na tom, zda je to poprvé, co se chcete k týmu přidat, nebo jste již zkušení pomocníci.

Jako člen týmu pomocníků (označovaným též jako tým dobrovolníků, nebo anglicismem “tým staffáků”) máte samozřejmě vstup zdarma a též náš nehynoucí vděk za pomoc s uskutečněním další akce, která by bez dobrého týmu pomocníků jinak nebyla možná!

>> Přihlášení dobrovolníků (stafáků) <<

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit e-mailem na adresu info@czskbronies.cz !

Těšíme se na setkání!