10. Zimní Karaoke party (2021)

Zimní Karaoke party 2021 - banner; art by Light
Zimní Karaoke party 2021; art by Light

Kdy: sobota 18. prosince 2021
Kde: Sokolovna Řepy, Praha (mapa)
Podmínky účasti: dle aktuálního nařízení je počet osob na místě omezen na 100, další detaily naleznete v Pravidlech účasti
Diskuze k setkání: fórum bronies.cz, Discord server

Po loňském ročníku konaném online a v dnešní vypjaté i bláznivé době zároveň, pro vás chystáme desátý ročník tradiční Zimní karaoke party! Ač bychom si velmi přáli, aby letošní výročí probíhalo za lepších podmínek, situace nám nedává příliš na výběr. Setkání letos proběhne v omezeném počtu maximálně 100 lidí a za dodržení protiepidemických opatření popsaných v Pravidlech účasti (viz odkaz výše).

Přesto uděláme vše, co je v našich silách, abychom se mohli v čase předvánočním po dlouhé době odloučení opět setkat naživo a užít si společný čas se vším, co k zábavě s poníky patří. Vítán je každý, ať už se chcete potkat se svými přáteli z Czequestrie (či jiných conů), nebo se naopak poprvé podívat, jak taková pony akce se vší tou tematickou zábavou vypadá.

Pokud nevíte, co si pod takovým setkáním představit, mrkněte na fotky a videa z minulých let – letos bude samozřejmě v menším měřítku a s tím souvisejícím omezeným programem. Setkání je určeno pro účastníky všech věkových kategorií.

Tak neváhejte, pište si do kalendářů a přijďte si užít předvánoční atmosféru s bronies & ponies! (Více informací dále v textu.)

Program

Kromě setkání s mnoha dalšími fanoušky poníků se můžete se těšit na:

 • Hudební hry My Little Karaoke (zpíváme s poníky), My Little Rockband (hrajeme v kapele s poníky) s písničkami z MLP seriálů, filmů, i od fanoušků, které poběží celou dobu konání akce
 • Vánoční nadílka pro účastníky (viz níže)
 • Kreslení a tvoření z papíru po celou dobu konání akce
 • Promítání nejrůznějších pony videí
 • Společné zpívání a společné focení
 • Vánoční atmosféra, prodejci, tematická výzdoba…
 • … a mnoho dalšího!

Vstupné:

 • Standard: 120 Kč (~5 €) předem (240 Kč/9€ na místě, kapacita omezena, vstup nelze garantovat!) – zahrnuje vstupné, plastovou pásku na ruku, jmenovku s pouzdrem a brožurku s programem. Děti do 12 let mají vstup zdarma.
 • Sponzor: 380Kč (~15 €) pouze předem (limitovaný počet, na místě neprodejné) – zahrnuje vstupné, plastovou pásku na ruku, brožurku s programem, jmenovku s pouzdrem plus placku s letošním designem, 2 poukázky na rautové občerstvení a náš nehynoucí vděk za pomoc uskutečnit tento sraz!
 • Antigenní test na místě: +60 Kč (2,50 €) k ceně vstupenky.
 • Spirit: 200 Kč (~8 €) – tento lístek je určen všem, kteří se nemohou zúčastnit osobně, ale chtějí akci podpořit. Nezahrnuje vstup na akci: odměny (plastovou pásku na ruku, jmenovku s pouzdrem, brožuru s programem) zašleme na adresu uvedenou při koupi vstupenky (poštovné je zahrnuto v ceně lístku).

Vzhledem ke značnému omezení kapacity, bude nejprve otevřen prodej vstupenek Sponzor. Vstupenky Standard budou uvedeny do prodeje později.

>> Zakoupit vstupenky <<

Nákup vstupenky probíhá přes platební systém (viz odkaz výše, pokud je přihlašování spuštěno). Veškeré rezervace je nutné uhradit do 7 dnů od jejich vytvoření, nejpozději však 2 dny před zahájením akce! Po uplynutí této lhůty je nezaplacený lístek automaticky stornován.

Pokud chcete mít jistotu, že se na sraz dostanete, přihlaste se a uhraďte vstupné předem! Jak jsme psali výše, kapacita není nafukovací (Zimní Karaoke party bývá obvykle předem vyprodána). Navíc nám tím pomůžete uhradit vše, co je potřeba platit předem (od pronájmu po catering). Díky!

Samozřejmě můžete všechno nechat na poslední chvíli a vstupenku zakoupit na místě. Ale bude vás stát 2x tolik. Navíc hrozí, že vyčerpáme povolenou kapacitu budovy a lidé bez vstupenky se dovnitř jednoduše nedostanou.

Podrobné informace o vstupenkách a další pravidla naleznete stránce Pravidla účasti na Zimní Karaoke party.


PÁTEK (17. prosince) – Pre-party

Vzhledem k aktuální situaci je pořádání tradiční pre-party krajně nejisté. Pokud se uskuteční, budeme vás informovat.


SOBOTA (18. prosince) – Zimní Karaoke party

Čas: 10:00-22:00
Místo: Sokolovna Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 17 (mapa)
Jak se tam dostat: tramvajemi 9, 10 a 16 do stanice Sídliště Řepy (nejlepším přestupním bodem bude stanice Anděl – metro B, žluté) nebo autobusem 180 do téže stanice (autobus vyjíždí ze stanice Dejvická (metro A, zelené), jede přes Břevnov, kolem Nemocnice Motol až na Zličín – metro B, žluté). Ze stanice Sídliště Řepy už jen 5 minut chůze (mapa) a jste na místě. Doprava je vcelku přímočará, ale nebojte se zeptat na detaily, nebo použijte IDOS.

Stejně jako v minulých letech se akce uskuteční v Sokolovně Řepy (ano, za naši existenci již po osmé a zřejmě naposledy). Takže i letos máme dost prostoru a bude to stát za to! Prostory mají patřičně reprezentativní vzhled i pro akce honosnějšího rázu, jako je naše tradiční vánoční setkání.

Kromě hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek. Šatna je samozřejmostí a pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici stylový balkónek. Hned před vstupem se nachází parkoviště pro případné brony řidiče – 5 míst k parkování se nachází přímo před Sokolovnou, mnoho dalších míst nabízí nedaleké parkoviště u sportovní haly (aktuálně bez poplatku).

Vánoční nadílka

Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu – jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera – až dojde na rozdělování – vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek vzápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného – tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu. Raritywink Pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem.

Ubytování a společná doprava

Pokud sháníte ubytování a nechce se vám platit za hostel či hotel, můžete se poptat mezi místními bronies, zda by se u nich nenašlo místo k přespání. Stejně jako u ostatních srazů se obvykle místo najde, stačí se pouze zeptat na tom správném místě – v tomto případě ve vlákně Zimní Karaoke Party na fóru bronies.cz nebo na našem Discord serveru.

Totéž platí pro společnou dopravu: pokud cestujete po (více či méně) známých trasách a nechce se vám cestovat o samotě, zkuste se zeptat na stejných místech a s velkou pravděpodobností najdete někoho, kdo pojede ve stejný čas po stejné, či podobné trase.

Prodejci a vendoři

I letos nabízíme několik stolů těm aktivnějším z vás, kteří chtějí prodat něco ze své poníkovské tvorby. Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii – viz Pravidla prodeje na Zimní Karaoke party. Prodejci budou vpuštěni 1 hodinu před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

>> Přihlášení prodejce <<

Všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaší režii – my vám pouze poskytneme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými či výtvarnými díly. Všichni prodávající samozřejmě musí mít zakoupenu vstupenku (Standard nebo Sponzor).

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit e-mailem na adresu info@czskbronies.cz !

Těšíme se na setkání!